הכניסה למשתמש רשום לאתר יכולה להתבצע במספר דרכים:

1. לאחר ההרשמה לאתר ,תקבל לינק למייל שלך לצורך וידוא .

הלינק הזה ישמש אותך בעתיד לכניסה ישירה ללא צורך בהזדהות נוספת


2.קיצור-דרך : הורדת אייקון (מהתפריט הראשי, או מהפרופיל) שיאפשר לך כניסה ישירה ללא צורך בהזדהות נוספת


3 .באמצעות הודעה שתקבל מבן/בת זוג פוטנציאלי שנרשם לאתר ושלח אליך, תקבל למייל לינק כניסה ישירה להודעה עצמה ולאתר, ללא צורך בהזדהות נוספת


4. במסך הראשי תוכל לבקש לינק כניסה שישלח אליך למייל .


משתמש לא רשום , יוכל לבצע חיפושים בלבד ולא יוכל לפנות/להתכתב עם האחרים.

אתר הכרויות קליקופיד CliCupid הוקם במטרה לשרת את כל מי שמחפש קשרים זוגיים ההרשמה באתר חינם.

הגלישה באתר והחיפוש מאד קלים ופשוטים להפעלה. קליקופיד מבצע התאמה בין הכרטיס שלך לבין הכרטיסים שבאתר לפי פרטיך האישים, הפרטים האישיים של בן/בת הזוג, ההעדפות שלך לבן/בת הזוג וההעדפות שלו/ה לגביך. ליד כל כרטיס מצוין אחוז ההתאמה ביניכם, (ככל שתמלא/י יותר פרטים עליך, וככל שיהיו יותר פרטים בכרטיס שהצד השני מילא, כך ההתאמה תהיה מדויקת וטובה יותר). הצגת הכרטיסים ממוינת לפי מידת ההתאמה, ואחוזי ההתאמה הגבוהים ביותר יהיו אלה שיופיעו ראשונים.

קליקופיד מאד פונקציונלי ופשוט להפעלה : רוב הפעילות נעשית במסך אחד עיקרי, במסך תוצאות החיפוש . שם תמצאו את הכרטיסים של בן/בת הזוג הפוטנציאילם. בכל כרטיס כזה, תהיה כל האינפורמציה שתכלול את כל ההתכתבויות ביניכם, הערות אישיות, סטטוסים שונים, כגון מועדף, חסום וכד'. קליקופיד מאפשר לסנן מגוון רחב של נתונים לא רצויים אצל בן/בת הזוג, כדי למנוע פניה שלהם אליך, כגון תחום גילאים לא רצוי, מין לא רצוי, אזור מגורים לא רצוי, מצב משפחתי לא רצוי ועוד.

החיפוש באתר נרחב מאד ומכיל הרבה מאפיינים לחיפוש, ניתן לשלוף כרטיסים בחתכים מאד רחבים , כגון מידת התאמה , תחומי גיל, תחומי גובה, אזור מגורים , סטטוס, מראה חיצוני ועוד.

היכנס למסך הרשמה ,הכנס את המייל שלך ולחץ על כפתור הרשמה. יפתח לך מסך פרטים אישיים ,בו עליך למלא שלוש שדות בלבד: מין, תאריך לידה וכינוי. הפרטים בכרטיסך האישי כוללים:
1-מי אני : פרטים המתארים אותך : גיל, מין, גובה, מראה חיצוני וכ"ו. ככל שתכניס יותר פרטים עליך:(מי אני)כך תוכל למצוא את ההתאמה הטובה והמדויקת ביותר בינך לבן/בת הזוג הפוטנציאלים. כמו כן תוכל להכין

2-מי אני רוצה : מה אני מחפש/ת אצל בן/בת הזוג : הפרטים המועדפים עליי אצל בן הזוג הפוטנציאלי , למשל דת, גובה וכד' ככל שתכניס יותר פרטים על מה אתה מחפש(מי אני רוצה) ,כך תוכל למצוא את ההתאמה הטובה והמדויקת ביותר בינך לבן/בת הזוג הפוטנציאלים.

3-מי אני לא רוצה : מה אני לא רוצה שיהיה אצל בן/בת הזוג : הפרטים שאני לא רוצה אצל בן/בת הזוג , ימנע מהצד השני לפנות/לכתוב אליך. הגולש האחר יראה את הכרטיס שלך אבל לא יוכל לשלוח לך הודעה (כפתור ההודעה יהיה לא פעיל)

4-הודעות מוכנות מראש : אפשר לכתוב מראש עד שלוש הודעות. כשתרצה לשלוח הודעה לבן זוג פוטנציאלי , תוכל לכתוב לו הודעה ולשלוח חדשה ו/או לבחור אחת משלוש ההודעות המוכנות מראש (לערוך אותה במידת הצורך) ולשלוח.

לאחר מילוי הפרטים בכרטיסך ,לחץ על הכפתור חדש . מזל טוב, עכשיו אתה רשום ויכול להתחיל לחפש הכרויות חדשות ומרגשות. לאחר הרישום , תקבל למייל לינק כניסה כדי לוודא את המייל שבאמצעותו נרשמת. עליך להכנס למייל שנרשמת איתו וללחוץ על הלינק לוידוא. הלינק ישמש אותך (אחת מהדרכים ) לכניסה לאתר. בכל זמן,תוכל לחזור ולעדכן את הפרטים וללחוץ על מקש עדכן. ככל שתכניסו יותר פרטים עליך:(מי אני), ויותר פרטים על מה אתה מחפש(מי אני רוצה) ,כך תוכלו למצוא את ההתאמה הטובה והמדויקת ביותר בינך לבן/בת הזוג הפוטנציאלים.

אתר הכרויות זה בנוי על אלגוריתם משוכלל שמשקלל מיידית, את התוצאות וממיין אותן לפי הניקוד שמתקבל: מהגבוה לנמוך מחיקת הכרטיס : במסך פרטים יש כפתור מחיקה , לחיצה עליו תמחק את כרטיסך מהאתר. בנוסף ,בכל מייל שתקבל מהאתר, יש לינק מחיקה שבלחיצה עליו ימחק כרטיסך מהאתר

מלא כאן את הפרטים שלך , ככל שתמלא יותר פרטים, כך מידת ההתאמה תהיה מדויקת יותר ביניך לבן/בת זוג פוטנציאלי, ותופיע בין הראשונים בחיפושים

מי אני - מלא פה את הפרטים שלך כגון מין , גיל, אזור מגורים, מטרת הקשר, תחביבים ועוד. כדי להיות רשום באתר מספיק למלא 3 פרטים ראשונים מין, גיל, כינוי. כמו כן תוכל לציין פה איזה מיילים אתה רוצה לקבל מהאתר. שלח לי מייל כשמישהו שלח לי הודעה באתר, שלח לי מייל כאשר ימצאו לי מתאימים, שלח לי מייל כשמישהו סימן אותי כמועדף.

מי אני רוצה - מלא פה את התכונות שאתה רוצה מבן/בת הזוג הפוטנציאלי כגון טווח גילאיים, מטרת ההיכרות, דת, איזור מגורים ועוד. נתונים אלו יחד עם פרטיך מחושבים למידת ההתאמה בינך לכרטיסים אחרים, ככל שתמלא יותר פרטים כך מידת ההתאמה תהיה מדויקת יותר, ותופיע בין הראשונים בחיפושים.

מי אני לא רוצה - מלא פה את הכרטיסים שאתה לא רוצה, כלומר כרטיסים שאתה לא רוצה שיפנו אליך וגם לא יופיעו בחיפושים הרגילים, למשל שלא יפנו אליי בני אותו מין, טווח גילים שאתה לא רוצה שיפנו אליך, סטטוס אישי לא רצוי ועוד. למה לא מספיק רק מי-אני-רוצה ? למה צריך גם את מי-אני-לא-רוצה? מי-אני-רוצה תורם לחישוב ההתאמה בינך לבן/בת זוג פוטנציאלים, מי-אני-לא-רוצה מונע מכרטיסים בכלל מלפנות אליך, כגון טווח גילים לא רצוי, סטטוס אישי לא רצוי ועוד.

הודעות מראש - אפשר לשמור עד שלוש הודעות מראש. בעת משלוח הודעה, תוכל לכתוב הודעה חדשה או לבחור את אחת מההודעות השמורות כמובן שתוכל לבחור את אחת מההודעות השמורות ולערוך אותה לפני השליחה. ניתן לשמור עד שלוש הודעות מראש. בחר מהרשימה את מספר ההודעה שברצונך לשמור.

תיבת טקסט למילוי ההודעה - כתוב פה את ההודעה השמורה מראש. כדי למחוק הודעה שמורה מראש בחר את מספרה ונקה את השדה. כפתור שמור הודעה - לחץ על הכפתור הזה כדי לשמור את ההודעה.

כפתור עדכן - לאחר עדכון הנתונים לחץ על הכפתור כדי לשמור אותם.

כפתור מחק- אם החלטת שאתה לא רוצה להיות רשום לאתר, לחץ על הכפתור כדי למחוק את הכרטיס.

כפתור חדש - לנרשם חדש, לחץ על הכפתור כדי להיות רשום באתר. כאמור מספיק 3 פרטים ראשונים מין, גיל, כינוי. ישלח לך מייל לוידוי, אל תמחק את המייל, הוא ישמש אותך לכניסות עתידיות(ללא צורך בסיסמה).

לאחר הרישום , תקבל למייל לינק כניסה כדי לוודא את המייל שבאמצעותו נרשמת. עליך להכנס למייל שנרשמת איתו וללחוץ על הלינק לוידוא. הלינק ישמש אותך (אחת מהדרכים ) לכניסה לאתר. כשתלחץ על הלינק שקיבלת מייד תיכנס לאתר ותקבל מסך למשלוח הודעה גורפת, תוכל לשלוח הודעה לכל המתאימים לך.
כעת אתה רשום באתר ותוכל להשתמש שימוש כמעט מלא בכל התכונות והפונקציות של האתר, מלבד שליחת הודעות. לשימוש מלא באתר ושימוש בכל הפונקציות שלו כולל שליחת הודעות עליך להיות מנוי

הכניסה לרשומים באתר לא מצריכה לזכור את המשתמש והסיסמא, לכל משתמש יש קוד יחודי באתר המזהה אותו חד ערכי. לכניסה לאתר ישנם מספר אפשרויות קלות ונחות , כאמור ללא צורך לזכור סיסמא, להלן הדרכים לכניסה :
1- לינק במייל.
בעת ההרשמה לאתר - נשלח לך לינק כניסה לאתר , הלינק הזה ישמש אותך לכל הכניסות העתידיות , כל מה שצריך זה להיכנס למייל וללחוץ על הלינק.
2-שחזור הלינק.
אם איבדת את הלינק - כנס למסך הרשמה הכנס את המייל שלך ולחץ על הכפתור "אבד לי לינק הכניסה, שלח לי למייל" . ישלח לך לניק כניסה חדש למייל.
3-מיילים מהאתר.
בעת קבלת מיילים מהאתר - כאשר משתמש אחר שולח לך הודעה באתר ו/או בעת שהאתר שולח לך התאמות חדשות , או בכל מייל אחר מהאתר, נשלחת אליך הודעה למייל ולינק לכניסה מיידית.
4 - קיצור דרך לאתר.
בתפריט הראשי בחר את הכפתור "עוד" בחר מהתפריט את 'קיצור דרך לאתר' או בחלק התחתון של המסך לחץ על 'קיצור דרך לאתר' או לחץ על הפעמון בחלק העליון של המסך ובחר "אפשר להוריד קיצור דרך לכניסה מיידית"
לאחר שבחרת מאחד משלוש האפשרויות הנ"ל תפתח תיבת שיחה 'הורדת קיצור דרך', לחץ על הכפתור "הורד קיצור דרך לכניסה מיידית לאתר" כעת ירד כפתור קיצור דרך לספרית ההורדות DOWNLOADS שלך, העתק את הקיצור דרך לשולחן עבודה או לכל מקום אחר שתבחר. בעת הלחיצה על הכפתור הזה, מייד תיכנס לאתר ללא צורך בזיהוי נוסף (הקיצור דרך שהורד הוא יחודי לך).

אפשר להיכנס לאתר באמצעות הורדת קיצור דרך. הקיצור דרך מאשפר כניסה מיידית לאתר ע"י קליק עליו , אין צורך להזדהות וסיסמא, לכל משתמש יש קיצור דרך יחודי לו. יש שלוש מקומות בהן תוכל להוריד את הקיצור דרך.
1-בתפריט הראשי : בחר את הכפתור "עוד" בחר מהתפריט את 'קיצור דרך לאתר'
2-בחלק התחתון של המסך : לחץ על 'קיצור דרך לאתר'
3-לחץ על הפעמון בחלק העליון של המסך ובחר "אפשר להוריד קיצור דרך לכניסה מיידית"
לאחר שבחרת מאחד משלוש האפשרויות הנ"ל תפתח תיבת שיחה 'הורדת קיצור דרך', לחץ על הכפתור "הורד קיצור דרך לכניסה מיידית לאתר" כעת ירד כפתור קיצור דרך לספרית ההורדות DOWNLOADS שלך, העתק את הקיצור דרך לשולחן העבודה או לכל מקום אחר שתבחר. בעת הלחיצה על הכפתור הזה מייד תיכנס לאתר ללא צורך בזיהוי נוסף -הקיצור דרך שהורד הוא יחודי לך(אם לא נפתח , בחר "פתח באמצעות CHROME", או כל דפדפן אחר שתבחר).

אם איבדת את הלינק - כנס למסך הרשמה הכנס את המייל שלך ולחץ על הכפתור "אבד לי לינק הכניסה, שלח לי למייל" . ישלח לך לניק כניסה חדש למייל.

במסך תוצאות החיפוש, הקלק על כפתור ההודעה , תופיע בקדמת המסך תיבת השיחה לשליחת הודעה , כתוב כאן את ההודעה שברצונך לשלוח , בכל מקום בטקסט שתשים את 3 הסימנים @ ברצף (@@@) האתר ישתול את הכינוי של הכרטיס/ים שאליהם נשלחת ההודעה, כדי שההודעה תהיה אישית. דוגמא : אם בהודעה כתוב : היי @@@ אשמח להכיר אותך וההודעה תישלח ל2 כרטיסים (שסומנו קודם) שהכינוי שלהן הוא רותם ולילך , ההודעה שתישלח אל רותם - "היי רותם אשמח להכיר אותך" וההודעה שתישלח ללילך "היי לילך אשמח< להכיר אותך". לאחר שליחת ההודעה, למשתמש שהוא מנוי ו/או הכרטיס מנוי תוצג ההודעה בהמשך הכרטיס שאליו נשלחה ההודעה יחד עם כל ההתכתבויות שהיו ביניכם. במידה ונשלחה ההודעה לכמה כרטיסים (הודעה מרוכזת), למשתמש שהוא מנוי ו/או הכרטיס מנוי יוצגו בהמשך לכל כרטיס גם כל ההתכתבויות שהיו ביניכם. במידה והכנת הודעות מראש (במסך הפרופיל) יופיעו בתיבה ההודעות שהכנת מראש. בלחיצה על אחד מה + (1-3) יועתק התוכן אל השדה של כתיבת ההודעה, תוכל לשלוח את ההודעה המועתקת כמו שהיא או לעדכן אותה. לשליחה לחץ על שלח.

הודעה מרוכזת היא הודעה שתוכל לשלוח לכמה כרטיסים בו זמנית במקום לעבור כרטיס כרטיס ולשלוח. ליד כל כרטיס יש צ'יק-בוקס סמן את הכרטיסים (הקלק בתוך הצ'יק-בוקס) שאתה רוצה לשלוח אליהם את ההודעה. לאחר שתסיים לסמן את הכרטיסים הנבחרים למשלוח ההודעה לחץ על הכפתור של ההודעה תופיע בקדמת המסך תיבת השיחה לשליחת הודעה , כתוב כאן את ההודעה שברצונך לשלוח , בכל מקום בטקסט שתשים את 3 הסימנים @ ברצף (@@@) האתר ישתול את הכינוי של הכרטיס/ים שאליהם נשלחת ההודעה, כדי שההודעה תהיה אישית. דוגמא : אם בהודעה כתוב : היי @@@ אשמח להכיר אותך , וההודעה תישלח ל2 כרטיסים (שסומנו קודם) שהכינוי שלהן הוא רותם ולילך' ההודעה שתישלח אל רותם - "היי רותם אשמח להכיר אותך" וההודעה שתישלח ללילך "היי לילך אשמח להכיר אותך". במידה ואתה מנוי ו/או הכרטיס אליו נשלחה ההודעה מנוי יוצגו בהמשך לכל כרטיס גם כל ההתכתבויות שהיו ביניכם. במידה והכנת הודעות מראש (במסך הפרופיל) יופיעו בתיבה, ההודעות שהכנת מראש. בלחיצה על אחד מה + (1-3) יועתק התוכן אל השדה של כתיבת ההודעה תוכל לשלוח את ההודעה המועתקת כמו שהיא או לעדכן אותה. לשליחה לחץ על שלח.

לנרשם חדש בעת וידוי המייל , נפתחת לו בקדמת המסך תיבת שיחה למשלוח הודעה מרוכזת. ההודעה תישלח לכל הכרטיסים המתאימים כלומר לכל הכרטיסים שיש לך התאמה איתם. בתיבת השיחה הנפתחת בקדמת המסך, כתוב כאן את ההודעה שברצונך לשלוח , בכל מקום בטקסט שתשים את 3 הסימנים @ ברצף (@@@) האתר ישתול את הכינוי של הכרטיס/ים שאליהם נשלחת ההודעה, כדי שההודעה תהיה אישית. דוגמא : אם בהודעה כתוב : היי @@@ אשמח להכיר אותך , וההודעה תישלח ל2 כרטיסים (שסומנו קודם) שהכינוי שלהן הוא רותם ולילך , ההודעה שתישלח אל רותם - "היי רותם אשמח להכיר אותך" וההודעה שתישלח ללילך "היי לילך אשמח להכיר אותך".

הגלישה באתר והחיפוש של בן/ת הזוג מאד קלים ופשוטים להפעלה . ברירת המחדל בחיפוש למשתמש רשום המין הנגדי , ברירת המחדל למשתמש אקראי כל המגדרים. למשתמש רשום מתבצע מייד חיפוש, עם הבחירה מהפעם האחרונה בו הייתה כניסה לאתר(האתר שומר את הבחירות האחרונות של החיפוש). משתמש אקראי או משתמש שנרשם כבר אבל עדיין לא וידא את המייל , יכול לבצע חיפושים אבל לא יוכל לתקשר עם האחרים , כלומר לא יכול לשלוח ולקבל מהם הודעות ולא יכול לסמן מועדפים, חסומים וכו'..

בתוצאות החיפוש , בכל כרטיס תמצאו את הפרטים הבאים : הפרופיל של הכרטיס : גיל, גובה, אזור,סטטוס וכל יתר הפרטים שהוא/היא מילאו בכרטיס שלהם. הודעה מרוכזת - צ'יק-בוקס , סמן את הכרטיסים למשלוח הודעה מרוכזת הודעה - לחץ כדי לשלוח הודעה .
אחוזי ההתאמה בין 0 ל100, מה מידת ההתאמה ביניכים לפי חישוב האלגוריתם המתוחכם של האתר. ככל שתמלאו יותר פרטים על עצמכם, ועל מי שאתם מעדיפים, וככל שהכרטיסים האחרים ימלאו את הפרטים האלו , כך בדיקת ההתאמה תהיה טובה יותר. התוצאות הגבוהות בותר יופיעו ראשונים במיון התוצאות
דואר - ההתכתבויות בינינו. ההתכתבות מוצגת רק ל מנוי ו/או הכרטיס מנוי
מועדף - סמן את הכרטיס כמועדף.
חסום - חסום את הכרטיס.
הערה - כתוב הערה על הכרטיס (רק אתה יכול לראות את ההערה).
אימג' צפה בכרטיס שלי
אימג' אני מועדף עליו
אימג' חסם אותי(לא נוכל להתכתב)
אימג' הוא לא ברצונות שלי (לא נוכל להתכתב)
אימג' אני לא ברצונות שלו (לא נוכל להתכתב)
האימיגים הנ"ל יופיעו במידה ורלוונטי , כלומר במידה וסומנתי אצל האחר כמועדף וכ"ו

בחיפוש המתקדם חיפוש לפי זמנים כגון משתמשים שהם עכשיו באתר(און-ליין ), משתמשים חדשים, שביקרו בשבוע האחרון , בחודש האחרון וכ"ו . חיפוש לפי מגדר, חיפוש לפי טווחי גילים וטווחי גבהים. חיפוש לפי התאמה, כלומר לפי ההתאמה ביניכם בטווח של 0 עד 100 באחוזים. למשל אפשר לחפש לפי כל אלו שמתאימים לי ב70%. חיפושים נוספים לפי דת, אזור מגורים ועוד.
חפש כינוי - חפש לפי הכינוי של המשתמש , טקסט חופשי.
חפש מספר משתמש - ליד כל כרטיס יש את מספר המשתמש שלו.
חפש מייל - במידה ואתה יודע את המייל של המשתמש המבוקש , תוכל לחפש את הכרטיס שלו בעזרת המייל.
מיון - ב.מ : המיון היא לפי ההתאמה ביניכים(כאן המקום להזכיר שככל שתמלאו יותר פרטים על מי אני , ועל מי אני רוצה , תצאו בן הראשונים בחיפושים)
פעילים : המיון לפי פעילות המשתמשים כלומר לפי תאריכי הביקורים האחרונים של הכרטיסים .
חדשים : המיון לפי החדשים באתר , לפי תאריכי הכניסה/רישום של הכרטיסים.
להלן התכונות שקיימות רק למשתמש רשום ו/או מנוי:
התכונות שנבחרו שמורים לחיפוש הבא , החיפוש הבא יכול להיות הן בגלישה הנוכחית ו/או בכניסה הבאה לאתר
הצגת הכרטיס "איך נראה הכרטיס שלי".
הצגת תיבת הדואר (כמו בתפריט הראשי "דואר").
מצב : חסמתי - הבא את כל אלו שחסמתי, לא נוכל להתכתב.
מועדפים - הבא את כול המועדפים עליי.
נחסמתי - הבא את כל אלו שחסמו אותי, לא נוכל להתכתב.
הועדפתי - הבא את כל אלו שהעדיפו אותי.
הם לא ברצונות שלי - הבא את אלו שלא ברצונות שלי, לא נוכל להתכתב.
אני לא ברצונות שלהם - הבא את אלו שאני לא ברצונות שלהם, לא נוכל להתכתב.
הם ברצונות שלי - הבא את אלו שברצונות שלי , אם אני גם ברצונות שלהם ולא נחסמתי אז נוכל להתכתב.
אני ברצונות שלהם - הבא את אלו שאני ברצונות שלהם , אם הם גם ברצונות שלי ולא חסמתי אז נוכל להתכתב.

בתוצאות החיפוש יופיעו כל הכרטיסים העונים על הבחירות המבוקשות: כל האינפורמציה של הכרטיס וכל והפעילות בינך לבין הכרטיס נעשים מהמסך הזה. אם תרצה לדעת למה האייקון משמש, כשאתה במחשב רגיל רחף עם העכבר מעל האייקון, כשאתה בטלפון הנייד לחץ על האייקון.

כינוי ומספר הכרטיס : המספר הוא יחודי באתר , כאשר בעל הכרטיס גולש עכשיו כלומר הוא באון-ליין, יופיע לידו עיגול ירוק.

אחוזי התאמה : אחוזי ההתאמה ביניכם , אחוז ההתאמה משוקלל מהפרטים עליך(מי אני), ומה אתה מחפש אצל בן הזוג(מי אני רוצה) ומהפרטים התואמים שמילא בעל הכרטיס(מי הוא , ומה הוא רוצה). ככל שרבים המאפיינים בכרטיסך האישי , וככל שיש יותר מאפיינים של בעל הכרטיס , כך ההתאמה תהיה מדויקת יותר.

הציץ לי : ביקר בכרטיס שלי

אני לא בקריטריונים שלו : לא נוכל לפנות אחד לשני

הוא לא בקריטריונים שלי : לא נוכל לפנות אחד לשני

אני מועדף עליו : הוא סימן את הכרטיס שלי כמועדף עליו

אני חסום : הוא חסם אותי , לא אוכל לפנות אליו

דואר : למשתמש שהוא מנוי ו/או לכרטיס שהוא מנוי , לחץ לצפיה בכל ההתכתבויות ביניכם, ההודעות שנשלחו והתקבלו יפתחו בהמשך הכרטיס. המספר מציין את מספר ההודעות שהוחלפו ביננו.

שלחתי הודעה שעדיין לא נקראה

שלחתי הודעה והיא נקראה

יש לי הודעה חדשה ,שעדיין לא קראתי

קראתי את כל ההודעות שנשלחו אליי

אני שלחתי הודעה שלא נקראה וגם קיבלתי הודעה שעדיין לא קראתי

יש ביננו התכתבויות שכולן נקראו (אני קראתי את כל ההודעות , הוא קרא את כל ההודעות)

הודעה מרוכזת : ניתן לשלוח הודעה לכמה כרטיסים יחד , ההודעה תשלח לכל הכרטיסים שסימנת (V בצ'יק-בוקס שלהם)

במסך תוצאות החיפוש, הקלק על כפתור ההודעה , תופיע בקדמת המסך תיבת השיחה לשליחת הודעה , כתוב כאן את ההודעה שברצונך לשלוח , בכל מקום בטקסט שתשים את 3 הסימנים @ ברצף (@@@) האתר ישתול את הכינוי של הכרטיס/ים שאליהם נשלחת ההודעה, כדי שההודעה תהיה אישית. דוגמא : אם בהודעה כתוב : היי @@@ אשמח להכיר אותך וההודעה תישלח ל2 כרטיסים (שסומנו קודם) שהכינוי שלהן הוא רותם ולילך , ההודעה שתישלח אל רותם - "היי רותם אשמח להכיר אותך" וההודעה שתישלח ללילך "היי לילך אשמח< להכיר אותך". לאחר שליחת ההודעה, למשתמש שהוא מנוי ו/או הכרטיס מנוי תוצג ההודעה בהמשך הכרטיס שאליו נשלחה ההודעה יחד עם כל ההתכתבויות שהיו ביניכם. במידה ונשלחה ההודעה לכמה כרטיסים (הודעה מרוכזת), למשתמש שהוא מנוי ו/או הכרטיס מנוי יוצגו בהמשך לכל כרטיס גם כל ההתכתבויות שהיו ביניכם. במידה והכנת הודעות מראש (במסך הפרופיל) יופיעו בתיבה ההודעות שהכנת מראש. בלחיצה על אחד מה + (1-3) יועתק התוכן אל השדה של כתיבת ההודעה, תוכל לשלוח את ההודעה המועתקת כמו שהיא או לעדכן אותה. לשליחה לחץ על שלח.

מועדף : סמן את הכרטיס כמועדף

חסום : חסום את הכרטיס

הערה : כתוב הערה על הכרטיס , הערה היא פרטית שלך. תיבת שיחה לכתיבת הערה תעלה לקדמת המסך, רשום בשדה את הערה שלך לכרטיס ולחץ על שמור. ההערה תופיע מייד בתחתית הכרטיס,רק אתה תוכל לראות את ההערה שרשמת.

+ : הבא פרטים נוספים של הכרטיס.

התפריט הראשי שונה בין המשתמש הרשום וה מנוי לבין המשתמש האקראי(הלא רשום)
דואר התכתבנו - היו בינינו חילופי הודעות.

לא התכתבנו - לא התכתבנו, זאת האוכלוסיה ששווה לך לבדוק לפנות אליהם כי עדיין לא היתה ביניכים התכתבות כל שהיא.

כתבו לי - המשתמשים ששלחו לי הודעות .

כתבתי להם - המשתמשים שפניתי אליהם , כתבתי להם הודעה.

כתבו לי ולא קראתי - משתמשים ששלחו לי הודעות ועדיין לא קראתי אותם.

כתבתי להם ולא קראו - המשתמשים ששלחת להם הודעה והם עדיין לא קראו אותה . משתמש רשום יכול לשלוח ולקבל הודעות, משתמש שהוא גם מנוי יכול גם לקרוא את ההודעות.

חפש חפש - הראה לי את המשתמשים באתר. למשתמש רשום ומנוי החיפוש יביא את המין השני ו/או לפי החיפוש האחרון השמור באתר. (בכל חיפוש שנעשה , האתר שומר את הקריטריונים האחרונים של החיפוש) למשתמש לא רשום : השליפה נעשת לשני המינים. ניתן לבחור חיפוש מתקדם כדי לפלטר , למשל חפש רק לפי מין אחד, חפש לפי תקופות, חפש לפי אזור מגורים וכ"ו.

און ליין - הראה לי את כל המשתמשים שעכשיו מחוברים לאתר.

חדשים באתר - הראה לי את כל המשתמשים החדשים שנוספו לאתר בימים האחרונים.

צפו בי - הראה לי את כל המשתמשים שצפו בכרטיס שלי , למשתמש רשום ומנוי בלבד.

מועדפים עליי - הראה לי את כל המשתמשים שסימנתי אותם כמועדפים עליי , למשתמש רשום ומנוי בלבד.

העדיפו אותי - הראה לי את כל המשתמשים שהעדיפו אותי , כלומר סומנתי אצלם כמועדף , למשתמש רשום ומנוי בלבד.

מתקדם - חיפוש מתקדם עם המון קריטריונים לחיפוש. חיפוש לפי זמנים כגון משתמשים שהם עכשיו באתר(און-ליין ), משתמשים חדשים, שביקרו בשבוע האחרון , בחודש האחרון וכ"ו . חיפוש לפי מגדר, חיפוש לפי טווחי גילים וטווחי גבהים. חיפוש לפי ניקוד כלומר לפי ההתאמה ביניכם בטווח של 0 עד 100 באחוזים. למשל אפשר לחפש לפי כל אלו שמתאימים לי ב70%. חיפושים נוספים לפי דת, אזור מגורים ועוד.

עוד קיצור דרך לאתר - למשתמש רשום ומנוי בלחיצה על הכפתור " קיצור דרך לאתר" תופיע תיבת שיחה הורדת קיצור דרך,
בלחיצה על הכפתור "הורד קיצור דרך לכניסה מיידית לאתר" ,כפתור קיצור-דרך ירד לספרית ההורדות (DOWNLOAD) במחשב/בטלפון.
העתק את הכפתור לספריה הרצויה לך . קיצור דרך זה ישמש אותך לכניסה מיידית לאתר ללא צורך בהזדהות נוספת,
הכפתור יחודי לכל משתמש , וחוסך את הצורך בהקשת משתמש-סיסמא.

שאלות נפוצות - התעוד של האתר.

אודות האתר - אודות האתר.

התנאים והפרטיות - התנאים לשימוש באתר ומדיניות הפרטיות.

פניה לתמיכה - כתוב לאתר שאלה , בעיה , הצעה לשיפור או בכל נושא אחר, אם אתה גולש רשום באתר , נחזור אליך למייל ההרשמה שלך, אם אתה גולש אקראי , כתוב מייל שנוכל לחזור אליך בתשובה.

פרופיל מלא כאן את הפרטים שלך, ככל שתמלא יותר פרטים, כך מידת ההתאמה תהיה מדויקת יותר ביניך לבן/בת זוג פוטנציאלי, ותופיע בין הראשונים בחיפושים.

מי אני - מלא פה את הפרטים שלך כגון מין, גיל, אזור מגורים, מטרת הקשר, תחביבים ועוד. כדי להיות רשום באתר מספיק למלא 3 פרטים ראשונים מין, גיל, כינוי. כמו כן תוכל לציין פה איזה מיילים אתה רוצה לקבל מהאתר, שלח לי מייל כשמישהו שלח לי הודעה באתר, שלח לי מייל כאשר ימצאו לי מתאימים , שלח לי מייל כשמישהו סימן אותי כמועדף.

מי אני רוצה - מלא פה את התכונות שאתה רוצה מבן/בת הזוג הפוטנציאלי כגון טווח גילאיים, מטרת ההיכרות, דת, איזור מגורים ועוד. נתונים אלו יחד עם פרטיך מחושבים למידת ההתאמה בינך לכרטיסים אחרים, ככל שתמלא יותר פרטים, כך מידת ההתאמה תהיה מדויקת יותר, ותופיע בין הראשונים בחיפושים.

מי אני לא רוצה - מלא פה את הכרטיסים שאתה לא רוצה, כלומר כרטיסים שאתה לא רוצה שיפנו אליך וגם לא יופיעו בחיפושים הרגילים, למשל שלא יפנו אליי בני אותו מין, טווח גילים שאתה לא רוצה שיפנו אליך, סטטוס אישי לא רצוי ועוד.

הודעות מראש - אפשר לשמור עד שלוש הודעות מראש. בעת משלוח הודעה, תוכל לכתוב הודעה חדשה או לבחור את אחת מההודעות השמורות. כמובן שתוכל לבחור את אחת מההודעות השמורות ולערוך אותה לפני השליחה. ניתן לשמור עד שלוש הודעות מראש.

הכרטיס שלי - כך נראה הכרטיס שלי. הכרטיס שלי כפי שנראה אצל האחרים בחיפושים.

מנוי - מנוי באתר מאפשר לך לקרוא הודעות שנשלחו אליך.

יציאה - יציאה מהאתר מופיע למשתמש רשום , יציאה למסך הראשון.

הרשמה - חזרה למסך ההרשמה מופיע למשתמש אקראי, יציאה למסך ההרשמה.

כפתור - כתבו לי הודעות . המספר הרשום לידו מציין כמה הודעות חדשות מחכות לך . בלחיצה על הכפתור תקבל את כל הכרטיסים שכתבו לך.

כפתור - הציצו לי בכרטיס . המספר הרשום לידו מציין כמה גולשים רשומים מהאתר הציצו בכרטיס שלך , בלחיצה על הכפתור תקבל את כל הכרטיסים שהציצו לך.

כפתור - הודעות לתזכורת , בלחיצה על הכפתור תפתח תיבת שיחה "לתשומת לבך" עם רשימה . לחיצה על שורה ברשימה יפתח המסך המתאים.

בתפריט הראשי פרופיל בחר מנוי מהתפריט המשני. מתקבל דף לתשלום המחולק לשניים, החלק הראשון בחירת תקופת המנוי והמשך לתשלום באמצעות כרטיס אשראי או ביט. החלק השני לתשלום באמצעות הפקדה לחשבון בבנק הדואר.
לתשלום באמצעות כרטיס האשראי או ביט, סמן בצ'יק-בוקס איזה תקופת מנוי בחרת, ולחץ על "לתשלום מאובטח" תופנה לדף מאובטח לתשלום.

תשלום באמצעות הפקדה לבנק הדואר. לאחר ההפקדה בבנק הדואר למספר חשבון הרשום בדף הזן את מספר האסמכתא של ההפקדה ולחץ על "שלח", לאחר יום עסקים אחד המנוי יכנס לתוקף.
הערה : מנוי יכול לעשות רק משתמש רשום כלומר משתמש שווידא את המייל שלו.

באתר קילקופיד יש שלושה סוגי גולשים
1- גולש אקראי לא רשום.
גולש המעוניין להתרשם מהאתר, מהחיפוש הנהדר שבו, החיפוש מציג כרטיסים לפי המון חתכים רצויים למשל לפי גיל, אזור מגורים, מצב משפחתי ועוד. הגולש האקראי יכול לקרוא המון מאמרים בנושא הוא והיא ודייטים בכלל, למשל "איך להצליח באתרי דייט" "מה לעשות(ומה לא) בדייט הראשון" ועוד.

2-גולש רשום.
גולש רשום יכול לעשות מה שגולש אקראי יכול פלוס לשלוח הודעות, לבחון את מידת ההתאמה שלו עם כרטיסים
אחרים, לכתוב הערות לגבי כרטיס, לחסום, להעדיף כרטיסים ועוד.

3-גולש מנוי.
לגולש זה כל הפונקציות באתר פתוחות כמו גולש אקראי וגולש רשום פלוס היכולת לקרוא הודעות שנשלחו אליו. מספיק שאחד מהכרטיסים יהיה מנוי כדי שיהיה אפשר לקרוא את ההודעות של האחר, ההתכתבות בין שניהם חופשית לגמרי.

כל יום האתר מחפש התאמות בינך לבין הכרטיסים החדשים באתר. המערכת סורקת את כל הכרטיסים החדשים ועושה התאמה ביניהם לכרטיסים הותיקים יותר ושולחת מיילים של התאמות חדשות. האתר מתחשב בחיפוש האחרון שעשית למשל עם חיפשת איזור מסוים, רק ההתאמות באזור הזה ישלחו לך למייל. מידת ההתאמה רשומה ליד הכרטיס בתוצאות החיפוש , ומציינת את אחוז ההתאמה ביניכים באחוזים. אחוז ההתאמה מחושב על פי השיקלול בין התכונות בכרטיס שלך ובין התכונות של הכרטיסים האחרים. במידה ואינך מעוניין לקבל מייל כזה מהאתר, הורד את הסימון של התאמות מהפרופיל שלך. כנס אליו והורד את הסימון ב"יש לי התאמות עם חדשים באתר".

התאמה היא מידת ההתאמה בינך לכרטיס אחר. מידת ההתאמה רשומה ליד הכרטיס בתוצאות החיפוש (למשתמש רשום ולמנוי ) ומציינת את אחוז ההתאמה ביניכים באחוזים. אחוז ההתאמה מחושב על פי השיקלול בין התכונות בכרטיס שלך(מי אני) לבין התכונות שאתה מעדיף (מי אני רוצה) ובין התכונות(מי אני) של בן/בת הזוג הפוטנציאלי ומה הוא מעדיף (מה אני רוצה, של הכרטיס שלו).

כאשר משתמש שולח לך הודעה באתר, מייד נשלח אליך למייל לינק ישירות להודעה שנשלחה אליך. בלחיצה על הלינק אתה נכנס מייד הן לאתר והן להודעה עצמה, הלינק הנשלח אליך הוא יחודי, ואין צורך נוסף בהזדהות. במידה ואינך מעוניין לקבל מייל כזה, הורד את הסימון של קבלת מייל בעת שאתה מקבל הודעה מכרטיס אחר. בפרופיל כנס ל"מי אני", הורד את הסימון ב"קיבלתי הודעה באתר".

כאשר משתמש מסמן אותך כמועדף, נשלח אליך למייל לינק ישירות לכרטיס של המשתמש שסימן אותך כמועדף. בלחיצה על הלינק אתה נכנס מייד הן לאתר והן לכרטיס של המשתמש שסימן אותך כמועדף, הלינק הנשלח אליך הוא יחודי, ואין צורך נוסף בהזדהות. במידה ואינך מעוניין לקבל מייל כזה, הורד את הסימון של קבלת מייל כזה. בפרופיל כנס ל"מי אני", הורד את הסימון ב"הוכנסתי למועדפים".

חיפוש מתקדם עם מגוון קריטריונים לחיפוש.
חיפוש לפי זמנים :
און ליין -משתמשים שהם עכשיו באתר.
יום אחד-ביקרו היום באתר.
חדשים באתר - משתמשים חדשים.
שבוע - שביקרו בשבוע האחרון.
חודש - שביקרו בחודש האחרון .
שלושה חודשים- שביקרו בשלושת החודשים האחרונים.
חצי שנה - שביקרו בחצי השנה האחרונה.

חיפוש לפי מגדר, זכר או נקבה או זכר וגם נקבה.
חיפוש לפי טווחי גילים - אפשר לכתוב את הגיל הרצוי או לבחור אותו באמצעות החיצים או באמצעות ההזזת הסלידירים.
חיפוש לפי טווחי גבהים - אפשר לכתוב את הגובה הרצוי או לבחור אותו באמצעות החיצים או באמצעות ההזזת הסלידירים.
חיפוש לפי ניקוד כלומר לפי ההתאמה ביניכם בטווח של 0 עד 100 באחוזים. למשל אפשר לחפש לפי כל אלו שמתאימים לי ב70%.

חיפוש לפי דת.
חיפוש לפי מוצא.
חיפוש לפי השכלה.
חיפוש לפימצב כלכלי.
חיפוש לפי עישון.
חיפוש לפי אזור מגורים.
חיפוש לפי מטרת ההיכרות.
חיפוש לפי מבנה גוף.
חיפוש לפי מראה חיצוני.
חיפוש לפי סטטוס.

חפש כינוי - חפש לפי הכינוי של המשתמש , טקסט חופשי.
חפש מספר משתמש - ליד כל כרטיס יש את מספר המשתמש שלו.
חפש מייל - במידה ואתה יודע את המייל של המשתמש המבוקש , תוכל לחפש את הכרטיס שלו בעזרת המייל.
מיון - ב.מ : המיון היא לפי ההתאמה ביניכים(כאן המקום להזכיר שככל שתמלאו יותר פרטים על מי אני , ועל מי אני רוצה , תצאו בן הראשונים בחיפושים)
פעילים : המיון לפי פעילות המשתמשים כלומר לפי תאריכי הביקורים האחרונים של הכרטיסים .
חדשים : המיון לפי החדשים באתר , לפי תאריכי הכניסה/רישום של הכרטיסים.

להלן התכונות שקיימות רק למשתמש רשום ולמשתמש מנוי :
התכונות שנבחרו נשמרים לחיפוש הבא , החיפוש הבא יכול להיות הן בגלישה הנוכחית ו/או בכניסה הבאה לאתר.
הצגת הכרטיס "איך נראה הכרטיס שלי".
הצגת תיבת הדואר (כמו בתפריט הראשי "דואר").
לא התכתבנו - כל אלו שלא כתבתי להם ולא כתבו לי (הזדמנות לכתוב להם)
התכתבנו - יש התכתבות בינינו.
כתבו לי - כל אלו שכתבו לי.
כתבתי להם - כל אלו שכתבתי להם.
כתבו לי ולא קראתי - יש לי הודעות שעדיין לא קראתי , רק מנוי יכול לקרוא את ההודעות ו/או אם הכרטיס של שולח ההודעה מנוי
כתבתי להם ולא קראו - כל אלו שלא קראו עדיין את ההודעות ששלחי להם.
צפו בכרטיס שלי - אלו צפו בכרטיס שלי.
אלו שצופים בי עכשיו און-ליין.
מצב : חסמתי - הבא את כל אלו שחסמתי, לא נוכל להתכתב.
מועדפים - הבא את כול המועדפים עליי.
נחסמתי - הבא את כל אלו שחסמו אותי, לא נוכל להתכתב.
הועדפתי - הבא את כל אלו שהעדיפו אותי.
הם לא ברצונות שלי - הבא את אלו שלא ברצונות שלי, לא נוכל להתכתב.
אני לא ברצונות שלהם - הבא את אלו שאני לא ברצונות שלהם, לא נוכל להתכתב.
הם ברצונות שלי - הבא את אלו שברצונות שלי , אם אני גם ברצונות שלהם ולא נחסמתי אז נוכל להתכתב.
אני ברצונות שלהם - הבא את אלו שאני ברצונות שלהם , אם הם גם ברצונות שלי ולא חסמתי אז נוכל להתכתב.

כפתורים :
נקה - נקה את כל השדות במסך - העבר לב.מ.
חפש- בצע את החיפוש.

הערה : בכל חיפוש שנעשה , האתר שומר את הקריטריונים האחרונים של החיפוש .

אם רואים רק חלק מתוצאות החיפוש , למשל רק את אלו בני ה40
גש לחיפוש מתקדם , ובדוק את ההקריטריונים לחיפוש , הקריטריונים בחיפוש המתקדם נשמרים , מהחיפוש הקודם שלך.