בתוצאות החיפוש יופיעו כל הכרטיסים העונים על הבחירות המבוקשות: כל האינפורמציה של הכרטיס וכל והפעילות בינך לבין הכרטיס נעשים מהמסך הזה. אם תרצה לדעת למה האייקון משמש, כשאתה במחשב רגיל רחף עם העכבר מעל האייקון, כשאתה בטלפון הנייד לחץ על האייקון.

כינוי ומספר הכרטיס : המספר הוא יחודי באתר , כאשר בעל הכרטיס גולש עכשיו כלומר הוא באון-ליין, יופיע לידו עיגול ירוק.

אחוזי התאמה : אחוזי ההתאמה ביניכם , אחוז ההתאמה משוקלל מהפרטים עליך(מי אני), ומה אתה מחפש אצל בן הזוג(מי אני רוצה) ומהפרטים התואמים שמילא בעל הכרטיס(מי הוא , ומה הוא רוצה). ככל שרבים המאפיינים בכרטיסך האישי , וככל שיש יותר מאפיינים של בעל הכרטיס , כך ההתאמה תהיה מדויקת יותר.

הציץ לי : ביקר בכרטיס שלי

אני לא בקריטריונים שלו : לא נוכל לפנות אחד לשני

הוא לא בקריטריונים שלי : לא נוכל לפנות אחד לשני

אני מועדף עליו : הוא סימן את הכרטיס שלי כמועדף עליו

אני חסום : הוא חסם אותי , לא אוכל לפנות אליו

דואר : למשתמש שהוא מנוי ו/או לכרטיס שהוא מנוי , לחץ לצפיה בכל ההתכתבויות ביניכם, ההודעות שנשלחו והתקבלו יפתחו בהמשך הכרטיס. המספר מציין את מספר ההודעות שהוחלפו ביננו.

שלחתי הודעה שעדיין לא נקראה

שלחתי הודעה והיא נקראה

יש לי הודעה חדשה ,שעדיין לא קראתי

קראתי את כל ההודעות שנשלחו אליי

אני שלחתי הודעה שלא נקראה וגם קיבלתי הודעה שעדיין לא קראתי

יש ביננו התכתבויות שכולן נקראו (אני קראתי את כל ההודעות , הוא קרא את כל ההודעות)

הודעה מרוכזת : ניתן לשלוח הודעה לכמה כרטיסים יחד , ההודעה תשלח לכל הכרטיסים שסימנת (V בצ'יק-בוקס שלהם)

במסך תוצאות החיפוש, הקלק על כפתור ההודעה , תופיע בקדמת המסך תיבת השיחה לשליחת הודעה , כתוב כאן את ההודעה שברצונך לשלוח , בכל מקום בטקסט שתשים את 3 הסימנים @ ברצף (@@@) האתר ישתול את הכינוי של הכרטיס/ים שאליהם נשלחת ההודעה, כדי שההודעה תהיה אישית. דוגמא : אם בהודעה כתוב : היי @@@ אשמח להכיר אותך וההודעה תישלח ל2 כרטיסים (שסומנו קודם) שהכינוי שלהן הוא רותם ולילך , ההודעה שתישלח אל רותם - "היי רותם אשמח להכיר אותך" וההודעה שתישלח ללילך "היי לילך אשמח< להכיר אותך". לאחר שליחת ההודעה, למשתמש שהוא מנוי ו/או הכרטיס מנוי תוצג ההודעה בהמשך הכרטיס שאליו נשלחה ההודעה יחד עם כל ההתכתבויות שהיו ביניכם. במידה ונשלחה ההודעה לכמה כרטיסים (הודעה מרוכזת), למשתמש שהוא מנוי ו/או הכרטיס מנוי יוצגו בהמשך לכל כרטיס גם כל ההתכתבויות שהיו ביניכם. במידה והכנת הודעות מראש (במסך הפרופיל) יופיעו בתיבה ההודעות שהכנת מראש. בלחיצה על אחד מה + (1-3) יועתק התוכן אל השדה של כתיבת ההודעה, תוכל לשלוח את ההודעה המועתקת כמו שהיא או לעדכן אותה. לשליחה לחץ על שלח.

מועדף : סמן את הכרטיס כמועדף

חסום : חסום את הכרטיס

הערה : כתוב הערה על הכרטיס , הערה היא פרטית שלך. תיבת שיחה לכתיבת הערה תעלה לקדמת המסך, רשום בשדה את הערה שלך לכרטיס ולחץ על שמור. ההערה תופיע מייד בתחתית הכרטיס,רק אתה תוכל לראות את ההערה שרשמת.

+ : הבא פרטים נוספים של הכרטיס.