הכניסה לרשומים באתר לא מצריכה לזכור את המשתמש והסיסמא, לכל משתמש יש קוד יחודי באתר המזהה אותו חד ערכי. לכניסה לאתר ישנם מספר אפשרויות קלות ונחות , כאמור ללא צורך לזכור סיסמא, להלן הדרכים לכניסה :
1- לינק במייל.
בעת ההרשמה לאתר - נשלח לך לינק כניסה לאתר , הלינק הזה ישמש אותך לכל הכניסות העתידיות , כל מה שצריך זה להיכנס למייל וללחוץ על הלינק.
2-שחזור הלינק.
אם איבדת את הלינק - כנס למסך הרשמה הכנס את המייל שלך ולחץ על הכפתור "אבד לי לינק הכניסה, שלח לי למייל" . ישלח לך לניק כניסה חדש למייל.
3-מיילים מהאתר.
בעת קבלת מיילים מהאתר - כאשר משתמש אחר שולח לך הודעה באתר ו/או בעת שהאתר שולח לך התאמות חדשות , או בכל מייל אחר מהאתר, נשלחת אליך הודעה למייל ולינק לכניסה מיידית.
4 - קיצור דרך לאתר.
בתפריט הראשי בחר את הכפתור "עוד" בחר מהתפריט את 'קיצור דרך לאתר' או בחלק התחתון של המסך לחץ על 'קיצור דרך לאתר' או לחץ על הפעמון בחלק העליון של המסך ובחר "אפשר להוריד קיצור דרך לכניסה מיידית"
לאחר שבחרת מאחד משלוש האפשרויות הנ"ל תפתח תיבת שיחה 'הורדת קיצור דרך', לחץ על הכפתור "הורד קיצור דרך לכניסה מיידית לאתר" כעת ירד כפתור קיצור דרך לספרית ההורדות DOWNLOADS שלך, העתק את הקיצור דרך לשולחן עבודה או לכל מקום אחר שתבחר. בעת הלחיצה על הכפתור הזה, מייד תיכנס לאתר ללא צורך בזיהוי נוסף (הקיצור דרך שהורד הוא יחודי לך).