היכנס למסך הרשמה ,הכנס את המייל שלך ולחץ על כפתור הרשמה. יפתח לך מסך פרטים אישיים ,בו עליך למלא שלוש שדות בלבד: מין, תאריך לידה וכינוי. הפרטים בכרטיסך האישי כוללים:
1-מי אני : פרטים המתארים אותך : גיל, מין, גובה, מראה חיצוני וכ"ו. ככל שתכניס יותר פרטים עליך:(מי אני)כך תוכל למצוא את ההתאמה הטובה והמדויקת ביותר בינך לבן/בת הזוג הפוטנציאלים. כמו כן תוכל להכין

2-מי אני רוצה : מה אני מחפש/ת אצל בן/בת הזוג : הפרטים המועדפים עליי אצל בן הזוג הפוטנציאלי , למשל דת, גובה וכד' ככל שתכניס יותר פרטים על מה אתה מחפש(מי אני רוצה) ,כך תוכל למצוא את ההתאמה הטובה והמדויקת ביותר בינך לבן/בת הזוג הפוטנציאלים.

3-מי אני לא רוצה : מה אני לא רוצה שיהיה אצל בן/בת הזוג : הפרטים שאני לא רוצה אצל בן/בת הזוג , ימנע מהצד השני לפנות/לכתוב אליך. הגולש האחר יראה את הכרטיס שלך אבל לא יוכל לשלוח לך הודעה (כפתור ההודעה יהיה לא פעיל)

4-הודעות מוכנות מראש : אפשר לכתוב מראש עד שלוש הודעות. כשתרצה לשלוח הודעה לבן זוג פוטנציאלי , תוכל לכתוב לו הודעה ולשלוח חדשה ו/או לבחור אחת משלוש ההודעות המוכנות מראש (לערוך אותה במידת הצורך) ולשלוח.

לאחר מילוי הפרטים בכרטיסך ,לחץ על הכפתור חדש . מזל טוב, עכשיו אתה רשום ויכול להתחיל לחפש הכרויות חדשות ומרגשות. לאחר הרישום , תקבל למייל לינק כניסה כדי לוודא את המייל שבאמצעותו נרשמת. עליך להכנס למייל שנרשמת איתו וללחוץ על הלינק לוידוא. הלינק ישמש אותך (אחת מהדרכים ) לכניסה לאתר. בכל זמן,תוכל לחזור ולעדכן את הפרטים וללחוץ על מקש עדכן. ככל שתכניסו יותר פרטים עליך:(מי אני), ויותר פרטים על מה אתה מחפש(מי אני רוצה) ,כך תוכלו למצוא את ההתאמה הטובה והמדויקת ביותר בינך לבן/בת הזוג הפוטנציאלים.

אתר הכרויות זה בנוי על אלגוריתם משוכלל שמשקלל מיידית, את התוצאות וממיין אותן לפי הניקוד שמתקבל: מהגבוה לנמוך מחיקת הכרטיס : במסך פרטים יש כפתור מחיקה , לחיצה עליו תמחק את כרטיסך מהאתר. בנוסף ,בכל מייל שתקבל מהאתר, יש לינק מחיקה שבלחיצה עליו ימחק כרטיסך מהאתר