מלא כאן את הפרטים שלך , ככל שתמלא יותר פרטים, כך מידת ההתאמה תהיה מדויקת יותר ביניך לבן/בת זוג פוטנציאלי, ותופיע בין הראשונים בחיפושים

מי אני - מלא פה את הפרטים שלך כגון מין , גיל, אזור מגורים, מטרת הקשר, תחביבים ועוד. כדי להיות רשום באתר מספיק למלא 3 פרטים ראשונים מין, גיל, כינוי. כמו כן תוכל לציין פה איזה מיילים אתה רוצה לקבל מהאתר. שלח לי מייל כשמישהו שלח לי הודעה באתר, שלח לי מייל כאשר ימצאו לי מתאימים, שלח לי מייל כשמישהו סימן אותי כמועדף.

מי אני רוצה - מלא פה את התכונות שאתה רוצה מבן/בת הזוג הפוטנציאלי כגון טווח גילאיים, מטרת ההיכרות, דת, איזור מגורים ועוד. נתונים אלו יחד עם פרטיך מחושבים למידת ההתאמה בינך לכרטיסים אחרים, ככל שתמלא יותר פרטים כך מידת ההתאמה תהיה מדויקת יותר, ותופיע בין הראשונים בחיפושים.

מי אני לא רוצה - מלא פה את הכרטיסים שאתה לא רוצה, כלומר כרטיסים שאתה לא רוצה שיפנו אליך וגם לא יופיעו בחיפושים הרגילים, למשל שלא יפנו אליי בני אותו מין, טווח גילים שאתה לא רוצה שיפנו אליך, סטטוס אישי לא רצוי ועוד. למה לא מספיק רק מי-אני-רוצה ? למה צריך גם את מי-אני-לא-רוצה? מי-אני-רוצה תורם לחישוב ההתאמה בינך לבן/בת זוג פוטנציאלים, מי-אני-לא-רוצה מונע מכרטיסים בכלל מלפנות אליך, כגון טווח גילים לא רצוי, סטטוס אישי לא רצוי ועוד.

הודעות מראש - אפשר לשמור עד שלוש הודעות מראש. בעת משלוח הודעה, תוכל לכתוב הודעה חדשה או לבחור את אחת מההודעות השמורות כמובן שתוכל לבחור את אחת מההודעות השמורות ולערוך אותה לפני השליחה. ניתן לשמור עד שלוש הודעות מראש. בחר מהרשימה את מספר ההודעה שברצונך לשמור.

תיבת טקסט למילוי ההודעה - כתוב פה את ההודעה השמורה מראש. כדי למחוק הודעה שמורה מראש בחר את מספרה ונקה את השדה. כפתור שמור הודעה - לחץ על הכפתור הזה כדי לשמור את ההודעה.

כפתור עדכן - לאחר עדכון הנתונים לחץ על הכפתור כדי לשמור אותם.

כפתור מחק- אם החלטת שאתה לא רוצה להיות רשום לאתר, לחץ על הכפתור כדי למחוק את הכרטיס.

כפתור חדש - לנרשם חדש, לחץ על הכפתור כדי להיות רשום באתר. כאמור מספיק 3 פרטים ראשונים מין, גיל, כינוי. ישלח לך מייל לוידוי, אל תמחק את המייל, הוא ישמש אותך לכניסות עתידיות(ללא צורך בסיסמה).